با ما آشنا شوید ...

دباره پرسیس سرور

بهترین خدمات میزبانی وب

چرا پرسیس سرور ؟

گارانتی آپتایم 99.9%

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم آپتایم تضمینی

امنیت فوق حرفه ای سرورها

تضمین امنیت سرور با آنتی ویروس های قوی

پشتیبانی واقعی 24 ساعته

24 ساعت شبانه روز همراه شما هستیم

شکل گیری برند پرسیس سرور

پرسیس سرور در تیر ماه سال 1386 شکل گرفت. نام ( برند ) پرسیس سرور متشکل از دو نام به نام های پرسیسکا و سرور می باشد. پرسیسکا در زبان یونانی به معنی ایران می باشد. شایان به ذکر است که در ابتدا با نام تهران وب فعالیت داشتیم و پس از چند سال فعالیت گسترده، با نام ( برند ) پرسیس سرور ادامه فعالیت دادیم. در پایین خلاصه ای از تاریخچه پرسیس سرور را آماده نموده تا بیشتر با پرسیس سرور آشنا شوید…

سابقه و فعالیت

در تابستان 1386 پرسیس سرور که در آن زمان با نام تهران وب فعالیت داشت، تاسیس گردید. در ابتدای شروع فعالیت تنها خدمات طراحی سایت ارائه مینمودیم. با گذشت زمان و افزایش تعداد مشتریان توانستیم گامی بزرگ در این راستا برداریم. ما در همان روزهای ابتدایی کارمان اعتقاد داشتیم که تنها با ارائه خدمات حرفه ای میتوانیم از بازار سهمی داشته باشیم. با تلاش و پشتکار و امید به پروردگار فعالیت خود را از همان ابتدا حرفه ای و کارآمد شروع کردیم.

پس از گذشت حدود 2 سال از فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی سایت، فعالیت خود را گسترش داده و با ارائه خدمات حرفه ای مانند طراحی پورتال، طراحی فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی سایت فعالیت گسترده ای را شروع کردیم. خدمات دهی حرفه ای، مشاوره رایگان و قیمت مناسب در پرسیس سرور باعث شد که در این بازار ماندگار باشیم. افتخار ما ارائه خدمات و محصولات حرفه ای به مشتریان می باشد.

با گذشت حدود 4 سال از شروع فعالیت در سال 1390 و با توجه به گسترش کار، تصمیم گرفتیم یک تغییر و تحولی ایجاد نماییم. ابتدا نام مجموعه را از تهران وب به پرسیس وب تغییر دادیم و سپس خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه را به صورت کاملا رسمی و حرفه ای آغاز نمودیم. به لطف پروردگار با ارائه خدمات کیفیت عالی توانسته رضایت مشتریان را جلب نموده و در این بازار به فعالیت خود ادامه دهیم. دلیل اصلی ماندگاری پرسیس وب در این بازار صداقت با مشتریان خود بود.

در سال 1392 خدمات حرفه ای هاست دانلود، نمایندگی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی را به خدمات اصلی پرسیس وب اضافه نمودیم و در همین سال بود که با توجه به گسترش فعالیت و مشتریان برآن شدیم که خدمات پشتیبانی را 24 ساعته ارائه نماییم. با پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز هفته دیگر مشتریان نگرانی کیفیت سرویس ها و خدمات را نخواهند داشت و با خیالی راحت و آسوده از خدمات و محصولات پرسیس وب استفاده نمودند.

با گذشت حدود 7 سال تجربه و در اواسط سال 1393 در این بازار توانسته سهم زیادی را از بازار در اختیار خود بگیریم و با ارائه خدمات حرفه ای و گارانتی بازگشت پول در صورت عدم رضایت مشتری، اعتماد مشتریان را به کیفیت خدمات و پشتیبانی واقعی جلب نمودیم. در اواخر سال 1393 بود که علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته، فعالیت فروش خدمات و محصولات را هم 24 ساعته و 7 روز هفته ارائه نمودیم.

فعالیت گسترده و حرفه ای پرسیس وب در اواخر سال 1394 باعث شد تفکیکی در ارائه خدمات و محصولات داشته باشیم به طوری که خدمات طراحی سایت، طراحی پورتال، طراحی فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی سایت را از خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و سرور جدا نمودیم. این اتفاق زمانی رخ داد که خدمات بازاریابی اینترنتی و برند سازی به خدمات دیگر پرسیس وب افزوده شد. امید است که در سال های آینده با گسترش بیشتر فعالیت ها و حوزه خدمات، فعالیت گسترده تری داشته باشیم. از این پس تمام خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و سرور با نام ( برند ) پرسیس سرور ارائه میگردد.

محیط کار پرسیس سرور

بسیار پویا و شاداب

آماده هرگونه همکاری با شما را داریم!

گارانتی بازگشت وجه

30 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از کیفیت سرویس های میزبانی وب و پشتیبانی پرسیس سرور.

امنیت حریم خصوصی

تمامی اطلاعات مشتریان گرامی پرسیس سرور، در همین مجموعه نگهداری می گردد و هیچگونه سواستفاده ای نخواهد شد.